Капітал у XXI столітті
Книгу «Капітал у XXI столітті» французького економіста Тома Пікетті названо книгою року за версією Financial Times, бестселером New York Times, а у світі продано уже понад два мільйони примірників.
Тематика книги
Економіка, фінанси, політика, бізнес, розвиток, капітал, нерівність, суспільство
Про книгу
Кому буде належати світ наприкінці XXI століття Якими є механізми накопичення і перерозподілу багатства у світі Чи мав рацію Карл Маркс, обіцяючи «неминучу загибель» капіталізму На ці та інші запитання автор шукає відповіді у книзі. Пікетті жодним чином не претендує на беззаперечність своїх ідей. На прикладі Європи і США він розглядає концепції розвитку капіталу від ХVІІІ століття й до сьогодні. Усі свої ідеї підкріплює розрахунками, елементарними та усім зрозумілими формулами, навіть прикладами з класичного та сучасного мистецтва.
Для кого книга
Книга буде корисною підприємцям, економістам, держчиновникам, а також усім, кому цікаво зрозуміти причини економічної нерівності, яка, безумовно, є і в українському суспільстві.
Чому ця книга
Пікетті не просто вивчає закони, здатні впливати на збільшення прірви між найбагатшими і найбіднішими, - він пропонує власні радикальні методи зупинення цієї «нескінченної спіралі». І це саме те, що сьогодні може знадобитися Україні. Питання, які піднімає автор, зрозумілі читачеві, не знайомому з економічною абеткою.
Про автора
Тома Пікетті французький економіст, професор Вищої школи соціальних наук і Паризької школи економіки, оглядач газет Libration та Le Monde. Світову популярність здобув завдяки своїм дослідженням причин і наслідків економічної нерівності у світі. Пікетті відмовився від ордену Почесного легіону 2015 року, аргументуючи це тим, що уряду краще займатися зростанням економіки, а не присуджувати нагороди.
Генеральний партнер видання книги "Капітал у ХХІ столітті" - компанія ICU
ЦИТАТИ:
Пікетті своєю книгою започаткував більш широку суспільну дискусію щодо економічної нерівності у розвинутих суспільствах та запропонував власні шляхи вирішення цієї проблеми.
Для українського читача ця книга стане не просто посібником з еволюції економічної нерівності у світі. Вона дасть поштовх науковцям до більш широкого висвітлення цього питання в Україні і знаходження практичних шляхів зменшення економічної нерівності, що, безумовно, є і у нашому суспільстві.
Олександр Вальчишен, керівник аналітичного департаменту ICU
Модернізація Європи подарувала світові дві ідеї, що суперечать одна одній та не можуть жити одна без одної, — капіталізм та демократія. Капіталізм без демократії не працює, і так само демократія без вільного ринку. Але капіталізм породжує нерівність, демократія бореться за рівність. Чи є вихід із зачарованого кола Хороше питання для України, що стоїть на порозі власної модернізації.
Валерій Пекар, випускник та викладач Києво-Могилянської бізнес школи
Здається, з упевненістю можна сказати, що «Капітал у XXI столітті» — magnum opus французького економіста Пікетті — буде найважливішою економічною книгою року і, можливо, навіть усього десятиліття.
New York Times
Надзвичайний розмах розповіді з напрочуд детальними даними та аналізом ... Економічний аналіз Пікетті та історичні докази захоплююють.
The Guardian